❤️Mamy to! Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie oficjalnie zarejestrowany!❤️

W Skwierzynie ruszyły przygotowania do organizacji 30. Jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Podczas tego finału gramy dla okulistyki dziecięcej- „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Chcemy widzieć świat wyraźnie i kolorowo!

Obecnie Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie uzyskał zgodę Fundacji na przeprowadzenie zbiórki w naszej gminie. Podczas tego finału sztab zmienił swój numer, jest to teraz- Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006 a Szefem Sztabu jest dyr Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury- Maciej Zawidzki. Przyznana liczba wolontariuszy wynosi 90 osób oraz 50 puszek stacjonarnych, które będą rozlokowane jak w latach poprzednich w siedzibach lokalnych firm. Zachęcamy punkty usługowe do współpracy z naszym sztabem i wsparcia tak szczytnego celu.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy, które chciałby zostać wolontariuszami podczas 30. Finału w Skwierzynie. Formularz zgłoszeniowy w formie skanu wraz ze zdjęciem (minimalne rozmiary 600 x 800 pikseli) należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do siedziby sztabu od poniedziałku- piątku w godz. 07:00-15:00.

Wolontariusze podczas zbiórki zostaną zabezpieczeni w środki ochrony osobistej przez Fundację WOŚP. W przypadku organizacji zbiórki zachęcamy i rekomendujemy, aby osobą niepełnoletnim towarzyszył rodzic/opiekun prawny.

Podczas wydarzeń organizowanych podczas 30. Finału WOŚP w Skwierzynie tak jak w roku ubiegłym do czego szczególnie będziemy zachęcać będzie możliwość płatności kartą.

W związku z powyższym zwracamy się również do Państwa z prośbą o przekazanie fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas 30. Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli razem zagrać dla dzieci.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Siedziba Sztabu: Skwierzyński Ośrodek Kultury, tel.: 95 717-00-59

Kontakt do Sztabu:

Szef Sztabu -Maciej Zawidzki: 502-578-183,

Rekrutacja wolontariuszy- Monika Śniowska- 607-752-286

Ksenia Kireńko- 663-707-380

Jolanta Dębicka – 607-767-303

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SIE MA

Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006

Więcej informacji na profilu społecznościowym:
https://www.facebook.com/WOSPSOKSkwierzyna

Do pobrania:

POZWOLENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO NA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

ANKIETA WOLONTARIUSZA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

 

logo filharmonialogotypy 1568377271osterwa

O nas - kontakt

Skwierzyński Ośrodek Kultury to gminna instytucja, którą tworzą: ośrodek kultury, miejska biblioteka publiczna, 3 filie biblioteczne w: Murzynowie, Świniarach, Trzebiszewie


66-440 Skwierzyna
ul. Teatralna 5 95 717 00 59  
sok@skwierzyna.pl
Pn-Pt: 07.00 - 15.00

 

SOKteka - Biblioteka miejska

Miejska Biblioteka Publiczna w Skwierzynie oferuje swoim Czytelnikom ponad 30 tysięcy książek, które znajdują się w:

  • wypożyczalni dla dzieci
  • wypożyczalni dla młodzieży i dorosłych
  • sali multimedialnej – czytelni

Nasz oferta obejmuje również prasę codzienną i czasopisma, a także audiobooki i pakiety multimedialne do nauki języków obcych.

Sprawdź dostępne tytuły w naszym księgozbiorze na stronie  SzukamKsiążki.pl

logosk186

 

Biblioteka czynna w godzinach:
Poniedziałek, piątek -  10:00 - 17:00
Wtorek, środa, czwartek - 08:00 - 15:00

System zgodny z MARC21

MAK+ (MakPlus) – jest elektronicznym, zintegrowanym systemem bibliotecznym, stworzonym i rozwijanym przez Instytut Książki.

System umożliwia tworzenie elektronicznego katalogu bibliotecznego, bazy użytkowników placówki, rejestrację wypożyczeń i udostępnień zasobów oraz prowadzenie statystyki bibliotecznej.

mak