RUSZAMY Z REKRUTACJĄ WOLONTARIUSZY - AKTYWNE LINKI W ARTYKULE

❤️ ❤️ ❤️ ‼️ KOCHANI MAMY TO ‼️ ❤️ ❤️ ❤️
Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006 oficjalnie zarejestrowany‼️
❤️  RUSZAMY Z REKRUTACJĄ WOLONTARIUSZY ❤️
W Skwierzynie ruszyły przygotowania do organizacji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia 2023 r.
Na co WOŚP zbiera w 2023 roku? Jaki jest cel zbiórki? Jerzy Owsiak ogłosił, że po raz pierwszy w historii za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt, który posłuży każdej osobie. W 2023 roku WOŚP ma zamiar zakupić nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Warto wiedzieć, że sepsa nie jest chorobą, tylko skrajną reakcją organizmu walczącego z infekcją. To niebezpieczny stan, który dla chorego stanowi sytuację zagrażającą jego życiu. Infekcje, które prowadzą do sepsy, rozpoczynają się w drogach moczowych, płucach, przewodzie pokarmowym i na skórze. Bez odpowiedniego leczenia może nie tylko dojść do niewydolności narządów i uszkodzenia tkanek, ale także do śmierci.
Wiele osób zastanawia się, jakie jest hasło WOŚP 2023. To żadna tajemnica. W 2023 roku Orkiestra z Jurkiem Owsiakiem na czele gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".
Obecnie Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006 uzyskał zgodę Fundacji na przeprowadzenie zbiórki w naszej gminie. Przyznana liczba wolontariuszy wynosi 90 osób oraz 50 puszek stacjonarnych, które będą rozlokowane jak w latach poprzednich w siedzibach lokalnych firm. Zachęcamy punkty usługowe do współpracy z naszym sztabem i wsparcia tak szczytnego celu.
Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy, które chciałby zostać wolontariuszami podczas 31. Finału w Skwierzynie. 
Formularz zgłoszeniowy w formie skanu wraz ze zdjęciem (minimalne rozmiary 600 x 800 pikseli) należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do siedziby sztabu od poniedziałku- piątku w godz. 07:00-15:00.
Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna.
Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.
Siedziba Sztabu: Skwierzyński Ośrodek Kultury, tel.: 95 717-00-59
Kontakt do Sztabu:
Szef Sztabu -Maciej Zawidzki: 502-578-183,
Rekrutacja wolontariuszy- Monika Śniowska: 607-752-286
Ksenia Kireńko: 663-707-380
Jolanta Dębicka: 607-767-303
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SIE MA ❤️
Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006
 
DRUKI DO POBRANIA:
 
FORMULARZ WOLONTARIUSZA

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

 
logo filharmonialogotypy 1568377271osterwalogo legimi
bp
gaz

O nas - kontakt

Skwierzyński Ośrodek Kultury to gminna instytucja, którą tworzą: ośrodek kultury, miejska biblioteka publiczna, 3 filie biblioteczne w: Murzynowie, Świniarach, Trzebiszewie


66-440 Skwierzyna
ul. Teatralna 5 95 717 00 59  
sok@skwierzyna.pl
Pn-Pt: 07.00 - 15.00

 

SOKteka - Biblioteka miejska

Miejska Biblioteka Publiczna w Skwierzynie oferuje swoim Czytelnikom ponad 30 tysięcy książek, które znajdują się w:

  • wypożyczalni dla dzieci
  • wypożyczalni dla młodzieży i dorosłych
  • sali multimedialnej – czytelni

Nasz oferta obejmuje również prasę codzienną i czasopisma, a także audiobooki i pakiety multimedialne do nauki języków obcych.

Sprawdź dostępne tytuły w naszym księgozbiorze na stronie  SzukamKsiążki.pl

logosk186

 

Biblioteka czynna w godzinach:
Poniedziałek, czwartek -  10:00 - 17:00
Wtorek, środa, piątek - 08:00 - 15:00

System zgodny z MARC21

MAK+ (MakPlus) – jest elektronicznym, zintegrowanym systemem bibliotecznym, stworzonym i rozwijanym przez Instytut Książki.

System umożliwia tworzenie elektronicznego katalogu bibliotecznego, bazy użytkowników placówki, rejestrację wypożyczeń i udostępnień zasobów oraz prowadzenie statystyki bibliotecznej.

mak